live

Це десь плюс-мінус з мій ріст: Разумков про поправки до "антиколомойського" законопроєкту

Дмитро Разумков

Для того, щоб розглянути всі 16 300 правок, знадобиться півроку

Якщо розглядати кожну правку до так званого "антиколомойського" законопроєкту, то Раді знадобиться понад пів року, але парламент на це не піде.   Про це під час брифінгу повідомив голова Верховної Ради Дмитро Разумков, передає "Українська правда".

"16 тисяч правок ми не отримували ніколи. Я думаю, це направлено для того, щоб заблокувати роботу парламенту, тому що пів року, враховуючи коронавірус, і йдучи повністю по всім правкам, то це набагато більше може бути і на це парламент не піде, бо ми розуміємо всі виклики, які стоять перед ВР", - сказав він та додав:

"Якщо ми говоримо про розгляд цього законопроєкту, то я не можу сказати, коли це відбудеться, бо станом на сьогодні ще не сформована таблиця. 16 тисяч правок – ви не уявляєте скільки це? Я думаю, якщо ми говоримо про таблиці до закону про банки, то це десь плюс мінус мій зріст".

Спікер також зауважив, що пів року на розгляд цього законопроєкту - це "оптимістичний варіант".

За його словами, комітет має підготувати таблицю, пройтися по правкам і визначити, які будуть розглядати, а які ні, і тільки після цього законопроєкт потрапить до параламенту.

Раніше голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев пояснив, як комітет працюватиме над поправками до "антиколомойського" законопроєкту.

 

Loading...