Це буде не простий процес, але конструктивний: Разумков про презентацію держбюджету на 2021 рік у Раді

Спікер ВР Дмитро Разумков

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

На його думку, якби первинний документ був би обговорений з нардепами, його проходження у парламенті було б легше

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що якби первинний документ бюджету на 2021 рік був би частково або повністю обговорений з народними депутатами, його проходження у стінах парламенту було б легше. Про це він сказав в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK.

Разумков нагадав, що сьогодні, 18 вересня, після Години запитань до уряду, буде презентований проєкт бюджету у Верховній Раді України, і після цього він буде направлений на опрацювання в першу чергу профільного комітету, комітету з питань бюджету, і також до цього будуть долучені всі інші народні депутати та комітети по галузевому направленню.

"Дійсно не можу не погодитися з колегами, що якби первинний документ був би частково або повністю обговорений з колегами, народними депутатами, його проходження у стінах парламенту було б легше. Я думаю, що це буде не простий процес, але конструктивний. Народні депутати до цього налаштовані", - зазначив голова ВРУ.

Новини за темою: Ріст видатків і дефіциту та "коронавірусний фонд": Чим проєкт держбюджету-2021 відрізняється від цьогорічного

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні ухвалив проєкт закону "Про державний бюджет України на 2021 рік". Цього року ухвалення проєкту бюджету урядом відбулося згідно із графіком бюджетного процесу – до 15 вересня документ передали на розгляд Верховної Ради.

Loading...