Третьякова заявила, що в Україні є діти різних "сортів". Наступним кроком буде замір черепів? – Кацман

Політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман Скріншот відео

Експерт поцікавився, хто дав право монобільшості ділити дітей на "правильних" і "неправильних"

Депутатка Галина Третьякова заявила, що в Україні є діти різних "сортів". Що буде наступним кроком - заміри черепів чи порівняння генетичних особливостей?

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт, коментуючи скандал із висловлюваннями народної депутатки від "Слуги народу" Галини Третьякової про "дітей низької якості", зізнався, що у цій ситуації навіть добрати слова важко, настільки неприйнятними є такі висловлювання.

"Вона заявила, виявляється, що в нашій державі існують, так би мовити, діти першого сорту і діти другого сорту, і соціально незахищені сім'ї якраз плодять, вибачте за таке слово, дітей не того сорту, який подобається пані Третьяковій. І взагалі вона згадала, що непогано б застосовувати такі заходи, як кастрація або ще якісь заходи до таких батьків. Навела приклад Англії, ще якихось країн. Ви мене вибачте, будь ласка, але хто дав цій монобільшості таке право судити нас стосовно того, які діти у нас – правильні чи неправильні? Що наступним кроком буде – заміри черепів або порівняння якихось генетичних особливостей? Нам ще цього не вистачало", – наголосив Володимир Кацман.

Новини за темою: Кацман: "Слуги народу" втрачають підтримку через свої "турбоскандали"

Нагадаємо, народна депутатка фракції "Слуги народу", голова комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради Галина Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти низької якості, і завела мову про стерилізацію громадян без працевлаштування.

З огляду на це постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків вимагає відставки нардепа.

Як повідомляють ЗМІ, президент України Володимир Зеленський вимагає від Галини Третьякової скласти з себе повноваження голови комітету ВР з питань соцполітики через скандальні висловлювання.