Третьякова розкрила плани влади про скорочення населення України до 10 мільйонів, – Рабінович

Народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Це одна з умов МВФ

Глава комітету Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова розкрила плани влади про скорочення населення України до 10 мільйонів людей.

Про це під час включення в ефірі телеканалу ZIK заявив співголова партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Вадим Рабінович.

"Такі, як Третьякова, видають ті плани, які є. А ми чули, що якщо людина бідна, її треба стерилізувати. Ну подумайте, чи не посивіло пів України, коли голова комітету продовжує це казати. Нуль уваги! Ніхто не вживає жодних заходів, а вона дійсно вважає, що можна стерилізувати людей тільки через те, що вони менше заробляють. Яких же... ми привели до влади", – підкреслив політик.

Рабінович додав, що фракція "Опозиційної платформи – За життя" не буде працювати з пані Третьяковою. Також він наголосив, що влада має якнайжорсткіше відреагувати на такі заяви народної депутатки.

Новини за темою: Скандал через "неякісних дітей": Журналістка пояснила, чому Третьякова не вибачається і звідки у неї союзники

"Вона розкрила їхні плани щодо того, що вони хочуть скоротити населення України до 10 мільйонів людей. Це вони підписали з МВФ, за це вони будуть відповідати всі", – прокоментував Вадим Рабінович.

Новини за темою: Своєю заявою Третьякова дискримінувала частину населення України за ознакою наявності грошей, – Опанащенко

Нагадаємо, народна депутатка фракції "Слуга народу", голова комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради Галина Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти низької якості, і завела мову про стерилізацію громадян без працевлаштування.

З огляду на це постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків вимагає відставки нардепа.

Як повідомляють ЗМІ, президент України Володимир Зеленський вимагає від Галини Третьякової скласти з себе повноваження голови комітету ВР з питань соцполітики через скандальні висловлювання.