Тренд на суттєве зменшення підтримки влади продовжується, – Погребинський

Михайло Погребинський

ZIK.UA

Тому представники влади намагаються закрити рот журналістам, каже політолог

Опитування громадської думки свідчить про продовження тренду на суттєве зменшення підтримки президента і його партії, тож влада намагається закрити рот ЗМІ, щоб ніхто не знав, як все погано.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив політолог Михайло Погребинський.

Експерт прокоментував спроби захоплення телеканалу "112 Україна".

"Коли я подивився на опитування громадської думки, там ми бачимо продовження тренду на зменшення підтримки президента і його партії, притім суттєве зменшення. Що робити? Істеричне відчуття того, що "все пропало", і шукають шлях, як це зупинити. Не треба мати багато розуму, щоб вважати, що проблема не в тому, що у вас політика не відповідає очікуванням людей, вони розчаровані вашою політикою і хотіли б про це заявити. Не даремно ж абсолютна більшість, три чверті опитаних кажуть, що держава йде не туди, неправильним шляхом. І що робити? Треба зробити винними… ЗМІ, які критикують владу, і треба їм закрити пельку, щоб ніхто не знав, як все погано. Але люди знають. Вони дивляться на платіжки, вони дивляться на ціни на ринку, у магазинах. Вони бачать абсолютно, я сказав би, не просто непрофесійні, просто дурні висловлювання перших осіб держави. І як вони мають ставитися до того, що відбувається? Чи якщо не буде каналу 112, люди про це не дізнаються? Все одно дізнаються", – наголосив Михайло Погребинський.

Новини за темою: Кузьмін: Спроба захоплення телеканалу "112 Україна" - це не проста рейдерська схема, це повернення 90-х

Як повідомляли, 6 серпня Шевченківський райсуд Києва відмовив СБУ і прокуратурі в арешті майна і корпоративних прав телеканалу "112 Україна".

Канал вважає таку вимогу влади спробою рейдерського захоплення з боку СБУ за завданням президента Зеленського.

Додамо, що справа велася СБУ з літа минулого року і зараз, напередодні місцевих виборів, спецслужба спробувала її активізувати. Однак суд вважає аргументи СБУ і прокуратури недостатніми та відхилив клопотання про арешт, вказує видання.

Loading...