Треба звертатися не до української влади, а відразу до посольства США, – Добкін про напади радикалів

Михайло Добкін Скріншот відео

Бо влада в Україні реагує тільки на ті звернення, яких боїться, заявив колишній нардеп

Зі скаргами на радикалів немає сенсу звертатися до української влади, звернення потрібно відразу адресувати до посольства США.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив народний депутат попереднього скликання Михайло Добкін.

Політик зауважив, що він не здивується, якщо з’явиться інформація про те, що влада не тільки не присікає радикалів, а ще й їх скеровує. З його слів, уже сьогодні є непрямі докази, що представники радикальних рухів спілкуються із представниками влади, і мета такого спілкування – усунення політичних конкурентів чинної влади.

Новини за темою: На місцевих виборах акції радикалів наберуть обертів: Тетяна Плачкова назвала, кому це потрібно

"Звертатися до влади безглуздо. Влада реагує тільки на ті звернення, яких боїться. Тому, якщо уряд США взяв на себе відповідальність за управління нашою країною, зовнішнє, звертатися потрібно до них, щоб вони навели порядок. Звертатися потрібно до посольства, до представників, які курують різні напрямки від імені посольства в Україні, і просити їх, щоб вони навели порядок. Користі буде більше, тому що, якщо посольство США зробить заяву, щоб влада навела порядок і не давала здійснювати розбійні напади на вулицях на людей, які мають іншу політичну точку зору, влада миттєво відреагує", – заявив Михайло Добкін.

Нагадаємо, як заявив депутат Європарламенту від Греції Алексіс Георгуліс, Європейський парламент повинен засудити хвилю насильства, яка прокотилася Україною через активізацію націонал-радикалів.

Раніше повідомляли, "Опозиційна платформа – За життя" вимагає забезпечити невідворотність покарання для радикалів, які нападають на людей.Loading...