Треба зупинитися у нахабному бажанні протиснути скандальні закони про медіа, – Шуфрич

Нестор Шуфрич

Депутат закликав захистити свободу слова в Україні

Треба зупинитись у нахабному бажанні протиснути скандальні закони про медіа і захистити свободу слова і права журналістів.

Про це під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) Верховної Ради України, яке транслює телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя"), голова парламентського Комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич.

Під час Погоджувальної ради нардеп від "Слуги народу" Олександр Ткаченко заявив, що у суспільстві немає жодної напруги стосовно законопроєктів про медіа, але "є напруження з башт Кремля". Нестор Шуфрич відреагував на це та нагадав, що проти законопроєктів про медіа та про протидію дезінформації виступила велика кількість українських та міжнародних організацій, журналістська спільнота.

Новини за темою: Слухання по законопроєкту про медіа: Влада хоче вирішувати, кому бути журналістом

"Головне наукове експертне управління Верховної Ради України на 12 сторінках дало розгромну оцінку цьому закону і запропонувало його повернути авторам. Міжнародні організації, включаючи ОБСЄ, ООН – офіс в Україні, численні міжнародні журналістські організації, численні національні журналістські організації і представники медіаспільноти виступають категорично проти прийняття цього закону. Це що – все агенти Кремля? Тоді де наша розвідка і контррозвідка, де наші спецслужби, якщо всі шановані міжнародні організації, на думку Олександра Ткаченка, працюють на Кремль. Я думаю, що треба зупинитись у цьому нахабному бажанні протиснути цей закон і захистити свободу слова і права наших журналістів", – наголосив Нестор Шуфрич.

Новини за темою: "Бородянський – пожирач свободи слова": У Києві біля Мінкульту відбувається акція протесту проти закону про дезінформацію

Як повідомляли, Моніторингова місія ООН з прав людини закликала українську владу утриматися від встановлення непотрібних обмежень для роботи медіа.

Більше на цю тему читайте: "Медіагестапо: Що криється в законопроєкті "Про медіа".

Loading...