live

Треба "затягнути паски": Шмигаль запропонував зменшити зарплати чиновників удвічі

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль Кабінет міністрів

За словами Шмигаля, це необхідно для боротьби з коронавірусом COVID-19

Кабінет міністрів України запропонував удвічі зменшити розмір заробітної платні для чиновників, які отримують понад 10 "мінімалок". Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив у Telegram

"Уряд пропонує, щоб до кінця 2020 року чиновники, які мають заробітну плату понад 10 "мінімалок" (зараз 47 тисяч гривень), отримували тільки половину. Виняток – працівники, задіяні у заходах боротьби з COVID-19 та заходах з нацбезпеки та оборони", - наголосив глава уряду. 

Також Шмигаль зазначив, що у Кабміні також хочуть зменшити на 30 відстотків розмір оплати праці й винагороди керівникам та членам наглядових рад держпідприємств й держкомпаній. 

За словами прем'єра, це необіхдно для боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19. 

"На час пандемії та боротьби з коронавірусом Кабінет Міністрів чітко розставляє пріоритети. Ми будемо підтримувати людей та бізнес. Водночас, топчиновники мають розуміти ситуацію та "затягнути паски", - додав Шмигаль. 

Нагадаємо, раніше співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко розповідала, що Кабінет міністрів пропонував Верховній Раді скоротити видатки бюджету через коронавірусну інфекцію COVID-19.

Loading...