live

Трамп визнав, що відправляв Джуліані в Україну для збору компромату на Байдена, - ЗМІ

Global Look Press/Eibner/expa/Johann Groder

Глава Білого дому вважає свого адвоката одним з найкращих прокурорів у країні

Президент США Дональд Трамп публічно зізнався, що відправляв свого адвоката Рудольфа Джуліані в Україну для того, щоб той знайшов компромат на політичних опонентів Трампа, зокрема Джо Байдена. Про це пише CNN

Глава Білого дому дав інтерв'ю журналісту Джеральду Рівері. Відповідаючи на питання про те, чи не шкодує американський лідер про своє рішення, Трамп заявив:

"Ні, ні в якому разі! Я опинився перед вибором: мати справу з різними Комі або мати справу з Руді". 

При цьому республіканець згадав колишнього директора ФБР Джеймса Комі, якого він відправив у відставку у травні 2017 року. Йому не сподобалося, що Комі відмовився припинити розслідування про можливі таємні зв'язки Трампа і його найближчих помічників з Росією.

"У мене наші розвідслужби не викликають довіри. І все через їх участь в цьому російському розслідуванні. Як ви знаєте, вони нічого не знайшли. Вони і не могли знайти, тому що ніяких зв'язків не було і немає!" - наголосив Трамп.

Він додав, що обрав Джуліані тому, що він справжній "борець зі злочинністю" та один з найкращих прокурорів.

Як відомо, Джуліані був однією з ключових фігур розслідування щодо імпічменту президента - його називають куратором неофіційного каналу впливу Трампа на українському напрямку.

Нагадаємо, 6 лютого Сенат виправдав Трампа у справі про імпічмент.

Раніше 21 січня, Верхня палата парламенту США почала розгляд справи про імпічмент президента Америки Дональда Трампа. Спочатку сенатори розглядали резолюцію, яка визначила регламент слухань, а згодом розпочалося слухання про імпічмент по суті. 

Згодом стало відомо, що республіканці в Сенаті Сполучених Штатів Америки проголосували за правила процесу імпічменту президента США Дональда Трампа, які запропонував лідер республіканської більшості Мітч Макконнел.Loading...
Loading...
Loading...