Трамп продовжив санкції щодо Росії через кібератаки проти США

Президент США Дональд Трамп

Фото з відкритих джерел

Санкції продовжено ще на рік

Президент США Дональд Трамп продовжив ще на рік дію санкцій проти Росії через кібератаки проти Сполучених Штатів. Про це повідомляє пресслужба Адміністрації Трампа.

Зазначається, що указом, виданим ще за президентства Барака Обами, запроваджувались обмеження проти низки країн, які становили загрозу для Штатів у кіберпросторі.

"Ця значуща зловмисна діяльність у кіберпросторі досі несе надзвичайну загрозу національній безпеці, зовнішній політиці та економіці США. Я продовжую на один рік надзвичайний стан, введений указом від 1 квітня 2015 року", – підсумував Трамп. 

Повідомляється, що зазначений указ дозволяє міністерству фінансів запроваджувати нові санкції проти осіб, які здійснюють кібератаки проти Америки. Урядовці можуть блокувати рахунки та будь-які активи на території країни.

Раніше постійний представник України при ООН Сергій Кислиця заявляв про "політичні маніпуляції" з боку РФ під час пандемії, зважаючи на те, що вона пропонує Генасамблеї ООН прийняти "декларацію про солідарність", яка передбачає зняття міжнародних санкцій.

Loading...