Трамп ховався у бункері під час протестів біля Білого дому, - ЗМІ

Президент США Дональд Трамп

REUTERS

Підземний бункер використовувався кілька разів, зокрема 11 вересня 2001 року під час терористичної атаки

Співробітники Секретної служби США увечері 29 травня забирали американського президента Дональда Трампа в підземний бункер через протести поблизу Білого дому. Про це повідомляє The New York Times з посиланням на джерела.

"Незрозуміло, що саме спонукало секретну службу відвести пана Трампа в підземний бункер, відомий як президентський оперативний центр управління в надзвичайних ситуаціях, але у служби є протоколи для захисту президента", - зазначили журналісти.

Новини за темою: Напади на поліцейських і арешти: У США спалахнули масові безлади через вбивство темношкірого чоловіка. Фото

Повідомляється, що ранком п'ятниці й до пізньої ночі на суботу натовп протестувальників перебував у безпосередній близькості від Білого дому. Надалі з'ясувалося, що в ході демонстрацій біля президентської резиденції постраждали більш як 60 офіцерів і спецагентів Секретної служби.

ЗМІ повідомляє, що Трамп провів у бункері близько години.

Газета нагадує, що підземний бункер використовувався кілька разів, зокрема 11 вересня 2001 року Дік Чейні, котрий займав у той час посаду віцепрезидента, і 43-й президент США Джордж Буш спускалися в бункер, коли влада побоювалася, що терористи спрямують один з викрадених літаків на Білий дім.

Новини за темою: Вбивство Джорджа Флойда: У США заарештували офіцера поліції

А тим часом у США тривають протести у зв'язку з вбивством Джорджа Флойда. Так, за останні дві доби під час заворушень поліція і демонстранти понад 60 разів нападали на журналістів.

Акції пройшли після того, як увесь світ дізнався, що 25 травня під час жорсткого затримання поліцейськими загинув афроамериканець Джордж Флойд, підозрюваний у підробці документів. Він чинив спротив під час арешту.

Loading...