"Торгуються щодо продажу "рабів": Рабінович заявив, що уряд не буде створювати нові робочі місця

Вадим Рабінович

Влада не відповідає за те, що говорить, заявив парламентар

Кабінет міністрів України на чолі з Денисом Шмигалем не створив і не буде створювати нові робочі місця для українців. Уряд продав землю, а зараз торгується про продаж "рабів".

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович.

Ведуча головного політичного ток-шоу країни Наташа Влащенко поцікавилася у парламентаря, чи відомо йому щось про роботу уряду над створенням нових робочих місць.

Вадим Рабінович нагадав, що раніше очільник уряду Денис Шмигаль заявляв про створення 500 тисяч робочих місць, а зараз, коли його про це запитують, каже, мовляв, бовкнув щось.

"Вони не відповідають за те, що говорять. У них язик з мізками не з'єднується. Йому хтось просто підказав, що в Америці, під час "великої депресії", Рузвельт відправив людей на будівництво автомобільних доріг і лісопосадки. Ось це він вичитав десь собі... і вирішив – зараз я скажу, скажу – і подумають, що я Рузвельт. Та ні, подумали, що ти є той, хто ти є, тому що нічого створити не міг, не мав наміру і не буде. Вони не створюватимуть жодних робочих місць. Вони продали землю, тепер торгуються про продаж рабів. Не бійтеся цього слова – вони торгують українцями, як рабами", – заявив Вадим Рабінович.

Новини за темою: Шмигаль перебуває у "короткому забігу", – нардеп Дубінський

Як повідомляли, у квітні прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що уряд працює над створенням у травні для українців, які залишилися без роботи через карантин, 500 тисяч робочих місць.

Додамо, Денис Шмигаль під час Години запитань до уряду у Верховній Раді 13 травня зазначив, що карантин в Україні буде продовжено, але з поступовим переходом до адаптивної моделі.