Ток-шоу "Ми всі – українці", – повне відео

Телеканал ZIK

Перше шоу, де головним героєм стане українець!

Сьогодні ввечері у прямому ефірі на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "Ми всі – українці" з Ростиславом Сухачовим і Тетяною Тереховою.

Гості ток-шоу обговорили низку тем – щодо річниці Майдану, зовнішнього управління державою, імовірного запровадження локдауну, масштабних протестів ФОПів, відносин із Росією та багато іншого.

До дискусії долучилися Володимир Цибулько, письменник, політолог; Володимир Литвин, академік Національної  академії наук України, шостий та дев'ятий голова ВРУ; Марина Ставнійчук, заслужений юрист України; Надія Савченко, народний депутат VIII скликання; Павло Різаненко, народний депутат VII та VIII скликань; Андрій Лесик, голова партії "Опозиційна платформа – За життя" у м. Харків; Антон Геращенко, заступник міністра внутрішніх справ України; Олексій Жмеренецький, народний депутат, фракція "Слуга народу"; Михайло Чаплига, політолог; Тимофій Милованов, президент Київської школи економіки, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства (2019-2020 рр.); Олена Мошенець, народний депутат, фракція "Слуга народу"; Олександр Охріменко, президент Українського аналітичного центру; Євгеній Шевченко, народний депутат, фракція "Слуга народу"; Валерій Димов, політолог; Сніжана Єгорова, телеведуча, акторка; Світлана Вольнова, акторка, телеведуча; Володимир Кравчук, психолог, директор Міжнародного центру психології і здорового мислення "Positum Systems", та інші.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу "Ми всі – українці" просто тут:

Нагадаємо, телеканал ZIK змінив концепцію телевізійних шоу на українському телебаченні. Але ми не зупиняємося і створюємо нові формати шоу.

Команда ZIK запускає шоу "Ми всі – українці" не з нагоди нового сезону або за необхідності оновити декорації. Ми робимо це, щоб бути корисними нашим глядачам. І кожен з вас може до нас приєднатися! Якщо ви хочете почути обговорення найгостріших тем із життя країни, мати змогу поставити запитання спікерам та висловити свою думку у прямому ефірі, заповнюйте форму за посиланням: https://forms.gle/vzPWVqZxRPrNC6Sp6

Ведучими для всіх українців стануть Ростислав Сухачов і Тетяна Терехова, а виходитиме програма щочетверга.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. З 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Loading...