Ток-шоу "Ми всі – українці", – повне відео

Телеканал ZIK

Перше шоу, де головним героєм стане українець!

Сьогодні ввечері у прямому ефірі на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "Ми всі – українці" з Ростиславом Сухачовим.

Гості ток-шоу обговорили низку питань, які стосуються місцевих виборів, опитування від президента Володимира Зеленського, освіти і переписування історії, "зашкварів" тижня та багатьох інших цікавих тем.

До дискусії долучилися Максим Бужанський, народний депутат України, партія "Слуга народу"; Валерій Димов, політолог; Анна Маляр, юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук, кандидат в депутати Київради від партії "Слуга народу"; Марина Ставнійчук, заслужений юрист України; Олександр Лукашев, член депутатської фракції політичної партії "Опозиційна платформа - За життя"; Михайло Погребинський, політтехнолог, директор "Київського центру політичних досліджень і конфліктології"; Світлана Крюкова, журналіст, заступник головного редактора видання "Страна.uа"; Віталій Журавський, доктор політичних та юридичних наук, професор, академік; Олена Мошенець, народний депутат України, партія "Слуга народу"; Ігор Луценко, журналіст, народний депутат VIII скликання, партія "Батьківщина"; Олександр Лазарєв, політолог; Сніжана Єгорова, телеведуча, акторка; Сергій Поярков, телеведучий, художник; Дмитро Попов, психолог; Світлана Вольнова, телеведуча, акторка, та інші.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу "Ми всі – українці" просто тут:

Нагадаємо, телеканал ZIK змінив концепцію телевізійних шоу на українському телебаченні. Але ми не зупиняємося і створюємо нові формати шоу.

Команда ZIK запускає шоу "Ми всі – українці" не з нагоди нового сезону або за необхідності оновити декорації. Ми робимо це, щоб бути корисними нашим глядачам. І кожен з вас може до нас приєднатися! Якщо ви хочете почути обговорення найгостріших тем із життя країни, мати змогу поставити запитання спікерам та висловити свою думку у прямому ефірі, заповнюйте форму за посиланням: https://forms.gle/vzPWVqZxRPrNC6Sp6

Ведучими для всіх українців стануть Ростислав Сухачов і Тетяна Терехова, а виходитиме програма щочетверга.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Loading...