Ток-шоу "Ми всі – українці", – повне відео

Телеканал ZIK

Перше шоу, де головним героєм стане українець!

Сьогодні ввечері у прямому ефірі на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "Ми всі – українці" з Ростиславом Сухачовим і Тетяною Тереховою.

Гості ток-шоу обговорили низку питань, які стосуються місцевих виборів, протидії поширенню коронавірусу, подій на Майдані, "зашкварів" тижня та багатьох інших цікавих тем.

До дискусії долучилися політтехнолог Дмитро Раімов, народний депутат України, партія "Слуга народу" Олександр Качура, заслужений юрист України Марина Ставнійчук, доктор політичних та юридичних наук Віталій Журавський, голова Харківської ОДА Олексій Кучер, народний депутат України, партія "Опозиційна платформа – За життя" Ілля Кива, колишній міністр охорони здоров'я України Олег Мусій, народний депутат України, партія "Слуга народу" Олена Мошенець, лікар-кардіолог, професор Катерина Амосова, народний депутат України, партія "Опозиційна платформа – За життя" Олександр Качний, колишній міністр транспорту та зв'язку України Євген Червоненко,  директор КНП "Центр лікування інфекційних хвороб" Миколаївської облради Світлана Федорова, хірург (м. Черкаси) Ігор Гайда, колишній міністр охорони здоров'я України, організатор медичної служби на Євромайдані Олег Мусій, журналіст, народний депутат VIII скликання, партія "Батьківщина" Ігор Луценко, адвокат Олександр Горошинський, народний депутат України VIII скликання Надія Савченко, журналіст видання "Страна.юа" Олеся Медведєва, член партії  "Опозиційна платформа – За життя" Андрій Лесик, телеведуча, акторка Сніжана Єгорова, психолог Дмитро Попов та інші.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу "Ми всі – українці" просто тут:

Нагадаємо, телеканал ZIK змінив концепцію телевізійних шоу на українському телебаченні. Але ми не зупиняємося і створюємо нові формати шоу.

Команда ZIK запускає шоу "Ми всі – українці" не з нагоди нового сезону або за необхідності оновити декорації. Ми робимо це, щоб бути корисними нашим глядачам. І кожен з вас може до нас приєднатися! Якщо ви хочете почути обговорення найгостріших тем із життя країни, мати змогу поставити запитання спікерам та висловити свою думку у прямому ефірі, заповнюйте форму за посиланням: https://forms.gle/vzPWVqZxRPrNC6Sp6

Ведучими для всіх українців стануть Ростислав Сухачов і Тетяна Терехова, а виходитиме програма щочетверга.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Loading...