Ток-шоу "Ми всі – українці" на телеканалі ZIK, - повне відео

Ростислав Сухачов і Тетяна Терехова

Телеканал ZIK

Перше шоу, де головним героєм стане українець!

Сьогодні, 24 вересня, о 19:00, у прямому ефірі на телеканалі ZIK відбулася прем’єра ток-шоу "Ми всі – українці" з ведучими Ростиславом Сухачовим і Тетяною Тереховою.

Гості програми обговорили низку питань, які стосуються ухвалення державного бюджету на наступний рік, проблем із зовнішнім управлінням нашою державою, ситуації із захворюваністю на коронавірусну інфекцію COVID-19 серед українців, тощо.

До дискусії, зокрема, долучилися журналістка Світлана Крюкова, юрист Олена Лукаш, народний депутат України ("Слуга народу") Олександр Качура, колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян, народний депутат України ("Опозиційна платформа – За життя") Микола Скорик, народний депутат України (позафракційний) Андрій Деркач, колишній директор із розвитку бізнесу АТ "Укрзалізниця" Андрій Рязанцев, народний депутат України VIII скликання Надія Савченко, народний депутат України ("Слуга народу") Олексій Устенко, політолог Дмитро Корнійчук, член політради ВО "Свобода", кандидат економічних наук Михайло Головко, політолог, аналітик Фонду громадської дипломатії Олександра Решмеділова, народна депутатка України ("Опозиційна платформа – За життя") Наталія Королевська, народний депутат України ("Опозиційна платформа – За життя") Олександр Качний, політтехнолог Дмитро Раімов, лікар-кардіолог Катерина Амосова, заслужений журналіст України Володимир Кацман, лікар-кардіохірург Борис Тодуров, блогер Антон Гура та інші.

Переглянути трансляцію ток-шоу "Ми всі – українці" можна просто тут:

Якщо ви хочете не лише почути обговорення найгостріших тем із життя країни, а й мати змогу поставити запитання спікерам та висловити свою думку у прямому ефірі, заповнюйте форму на наступне ток-шоу за посиланням: https://forms.gle/vzPWVqZxRPrNC6Sp6

Нагадаємо, телеканал ZIK змінив концепцію телевізійних шоу на українському телебаченні. Але ми не зупиняємося і створюємо нові формати шоу.

Команда ZIK запускає шоу "Ми всі – українці" не з нагоди нового сезону або за необхідності оновити декорації. Ми робимо це, щоб бути корисними нашим глядачам. І саме вони щочетверга о 19:00 ставатимуть героями нової програми.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. З 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Loading...