Ток-шоу "Ми всі – українці", – повне відео

Телеканал ZIK

Перше шоу, де головним героєм стане українець!

Сьогодні, о 19:00 у прямому ефірі на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "Ми всі – українці" з Ростиславом Сухачовим і Тетяною Тереховою.

Гості ток-шоу обговорили низку питань, які стосуються місцевих виборів, протидії поширенню коронавірусу, реінтеграції Донбасу, "зашкварів" тижня та багатьох інших цікавих тем.  

До дискусії долучилися лікар-кардіолог, професор Катерина Амосова,  народний депутат України VIII скликання Надія Савченко, народний депутат України, партія "Слуга народу" Леся  Забуранна, народний депутат України, партія "Опозиційна платформа — За життя" Володимир Кальцев, міський голова Києва Віталій Кличко, народний депутат України, партія "Опозиційна платформа — За життя" Олег Волошин, політтехнолог Михайло Чаплига, політолог Валерій Димов, екснародний депутат України Олена Бондаренко, заслужений журналіст України Володимир Кацман, консультант комітету ВРУ з питань нацбезпеки та оборони Юрій Федоренко, лідер Національної платформи примирення та єдності Сергій Сивохо, народний депутат України, партія "Слуга народу" Олександр Качура, музичний продюсер Юрій Фальоса,  народний артист України Володимир Данилець, народний артист України Володимир Моїсеєнко, 5-й міністр соціальної політики України Андрій Рева, телеведуча, акторка Сніжана Єгорова та інші.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу "Ми всі – українці" просто тут:

Нагадаємо, телеканал ZIK змінив концепцію телевізійних шоу на українському телебаченні. Але ми не зупиняємося і створюємо нові формати шоу.

Команда ZIK запускає шоу "Ми всі – українці" не з нагоди нового сезону або за необхідності оновити декорації. Ми робимо це, щоб бути корисними нашим глядачам. І кожен з вас може до нас приєднатися! Якщо ви хочете почути обговорення найгостріших тем із життя країни, мати змогу поставити запитання спікерам та висловити свою думку у прямому ефірі, заповнюйте форму за посиланням: https://forms.gle/vzPWVqZxRPrNC6Sp6

Ведучими для всіх українців стануть Ростислав Сухачов і Тетяна Терехова, а виходитиме програма щочетверга.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. З 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).Loading...