Ток-шоу "19" на телеканалі ZIK, – повне відео

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про найцікавіше, – детально на ZIK

Сьогодні ввечері на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "19" з ведучими Ростиславом Сухачовим й Анастасією Дайнод.

Темами програми були:

  • Стратегія влади щодо Донбасу. "Слуги" їдуть на схід. Резніков заявляє, що Мінські угоди — для дрібних перемовин.
  • Рівно за тиждень вибори в США. Байден заявляє що буде підтримувати Україну зброєю, при цьому виникають нові факти корупції, пов'язані з його сином.
  • Незалежні антикорупційні органи — президент не бачить посадок, а МВФ регулярно нагадує про Ситника.
  • Коронавірус. Ситуація в Україні, прогнози від МОЗ щодо карантину.
  • Стратегія від уряду до 2030 року. Бюджет на наступний рік сьогодні не ухвалили.
  • Виступ президента Зеленського з посланням до ВРУ.

Гості ток-шоу – Олексій Дорошенко, голова Національної ради економічного розвитку; Олеся Медведєва, журналіст; Олександр Лазарєв, політолог; Олександр Качний, народний депутат від партії "Опозициійна платформа — За життя"; Володимир Цибулько, політолог; Михайло Цимбалюк, народний депутат від фракції "Батьківщина"; Олена Лукаш, юрист; Дмитро Раімов, політтехнолог; Олена Льошенко, адвокат, заслужений юрист України; Сергій Бабак, народний депутат від "Слуги народу"; Павло Розенко, віцепрем'єр-міністр України (2016-2019).

Долучайтеся до перегляду відео ток-шоу просто тут:

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. З 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).Loading...