Ток-шоу "19" на телеканалі ZIK, – повне відео

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про найцікавіше, – детально на ZIK

Сьогодні, о 19:00 на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "19" з ведучими Ростиславом Сухачовим й Анастасією Дайнод

Темами програми були:

  • Питання до виборців. Навіщо це потрібно владі;
  • Депутати від "Слуги народу" їдуть на Донбас. Як це сприятиме миру на сході;
  • Виявилося, що за роки незалежності навіть землю змогли розікрасти;
  • Справа Свинарчуків. Фігурантам відтермінували ув’язнення на рік;
  • Британці перевірять чи готова Україна до спрощення безвізового режиму;
  • Науковці з’ясували, що у школах на перервах говорять російською. І вимагають з цим боротися;
  • Президент Зеленський стверджує, що Захід не втомився від України. І це правда, бо вказівки та погрози вже озвучують навіть звичайні євродепутати.

Гості ток-шоу – керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський, народний депутат України V, VI, VII, VIII скликань Юрій Мірошниченко, журналістка Світлана Крюкова, голова політичної партії "Опозиційна платформа — За життя" в м. Харків Андрій Лесик, народний депутат V та VI скликань  Ганна Герман, народний депутат від партії "Опозиційна платформа — За життя" Володимир Кальцев, народний депутат України VIII скликання Борислав Розенблат, український художник, телеведучий Сергій Поярков, доктор юридичних наук, професор, академік Віталій Журавський, співголова ГІ "Права Справа", громадський активіст, воєнний експерт Дмитро Снєгирьов.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. З 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).Loading...