Ток-шоу "19" на телеканалі ZIK, – онлайн-трансляція

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про найцікавіше, – детально на ZIK

Сьогодні, о 19:00 на телеканалі ZIK розпочнеться ток-шоу "19" з ведучими Ростиславом Сухачовим й Анастасією Дайнод.

Теми програми:

  • Мовне питання
  • Напад на офіс партії "Опозиційна платформа – За життя"
  • Мирні переговори в глухому куті
  • Радикалізація суспільства. Чому влада не може втримати вулицю?
  • Космічні зарплати в наглядових радах
  • Відставка глави НБУ Якова Смолія
  • Саакашвілі та судова реформа

Гості ток-шоу – політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман, народний депутат України VII і VIII скликань Леонід Ємець, народний депутат V-VII скликань Олена Бондаренко, політолог Володимир Цибулько, політтехнолог, продюсер та блогер Володимир Петров, народний депутат від "Слуги народу" Олена Мошенець, народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Віктор Чорний, народний депутат VIII скликання Надія Савченко, народний депутат VII і VIII скликань Андрій Іллєнко та політолог Дмитро Раімов

Долучайтеся до перегляду ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

 Loading...