Ток-шоу "19", – повне відео

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про ключові події дня, – детально на ZIK

Сьогодні ввечері на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "19" з ведучими Анастасією Дайнод та Ростиславом Сухачовим.

Теми сьогоднішньої програми:

  • Міністр Степанов заявляє, що лікарі поїдуть з України. Чи можна врятувати медицину?
  • Борги українців за комірне збільшуються. Разом із тим зростають тарифи.
  • ФОПи під Радою. Чому підприємці не задоволені відтермінуванням впровадження касових апаратів?
  • Чому влада не може зупинити радикалізацію суспільства?
  • Бюджетна криза в Європі. Чому Угорщина та Польща не погоджуються з новими правилами, і хто ставить їм ультиматуми?
  • Олександр Данилюк, Руслан Рябошапка та Павло Клімкін об’єдналися для порятунку України. Що з цього вийде і хто може стояти за цим союзом?
  • Звільнення директора НАБУ Артема Ситника. Чому бюро відкриває справи на опонентів Ситника?
  • "Енергоатом" закуповував російське обладнання для АЕС в обхід санкцій. Унаслідок оборудок ціни зростали у два-три рази.

Гості студії говорили про те, хто, навіщо і з якою метою стоїть за головними подіями, які відбулися в країні.

Гості ток-шоу – Світлана Крюкова, журналістка; Андрій Лесик, голова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" у м. Харків; Олексій Кучеренко, народний депутат, партія "Батьківщина"; Володимир Кальцев, народний депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя"; Олена Льошенко, адвокат, заслужений юрист України; Дмитро Лінько, народний депутат VIII скликання; Анатолій Бурміч, народний депутат України, "Опозиційна платформа – За життя"; Олег Бондарчук, народний депутат України VII скликання, член ВО "Свобода"; Володимир Кальцев, народний депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя"; Андрій Спаський, член політради "Опозиційна платформа – За життя".

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. З 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Loading...