Ток-шоу "19", – повне відео

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про ключові події дня, – детально на ZIK

Сьогодні ввечері на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "19" з ведучими Анастасією Дайнод та Ростиславом Сухачовим.

Теми сьогоднішньої програми:

  • Україна - полікультурна держава. Проте політика влади спрямована на обмеження цих відмінностей. І це провокує нові конфлікти. Що заважає об’єднати українців?
  • Суд Харкова відпускає під домашній арешт радикалів, що нападали на автобус з активістами. Їхні дії вже не кваліфікують як замах на вбивство, а лише хуліганство. Кому потрібні радикали на вулицях?
  • Ситуація на Донбасі. Річниця паризьких угод. Де результати?
  • Колишній посол Канади в Україні Роман Ващук розкритикував західних партнерів через тиск на Україну. Він порівняв ставлення до України як до піддослідного кролика. Чому Захід обрав Україну для тестування своїх реформ?
  • За час пандемії в Україні звільнилося понад 30 тисяч лікарів. Влада говорить про нову хвилю коронавірусу. Хто і як рятуватиме українців?
  • Уряд переніс підвищення зарплат вчителям ще на рік…
  • Ситуація у Кабміні. Чи слід вже очікувати на відставки міністрів або перезавантаження уряду Шмигаля?

Гості студії говорили про те, хто, навіщо і з якою метою стоїть за головними подіями, які відбулися в країні.

Гості ток-шоу – Андрій Лесик, голова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" у м. Харків; Олександр Охріменко, президент Українського аналітичного центру; Андрій Ніколаєнко, народний депутат, "Батьківщина"; Віталій Журавський, доктор юридичних наук, професор, академік; Олександр Дубінський, народний депутат, "Слуга народу"; Олександр Лазарєв, політолог; Віктор Скаршевський, економічний аналітик; Михайло Чаплига, політичний консультант; Микола Катеринчук, народний депутат України IV-VII скликань; Олег Мусій, міністр охорони здоров'я України (2014 р.), медичний директор "Docradar".

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Loading...