Ток-шоу "19", – повне відео

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про ключові події дня, – детально на ZIK

Сьогодні ввечері на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "19" з ведучими Ростиславом Сухачовим й Анастасією Дайнод.

Теми сьогоднішньої програми:

  • Фокін і ТКГ, Донбас.
  • Історичні маніпуляції - депутати пропонують святкувати Акт відновлення Української держави від 1941-го року, трагедія Бабиного Яру, постанова Волошина щодо Львівських погромів. Школярки на Чернігівщині танцювали тверк біля пам'ятника загиблим воїнам АТО.
  • КСУ не переглянув рішення щодо закону про землю. Іноземний вплив на Україну.
  • Дебати Трамп-Байден, українське питання.
  • Позиція України щодо Азербайджану, заява Кулеби.
  • Питання Криму – у ЗСУ посилили відеоспостереження, Чубаров заявив про проведення "Маршу на Крим".
  • Рада на лікарняному – постанови щодо мовного питання в освіті не розглянуть.

Гості студії говорили про те, хто, навіщо і з якою метою стоїть за головними подіями, які відбулися в країні.

Гості ток-шоу – журналістка Світлана Крюкова, народний депутат ("Опозиційна платформа – За життя") Василь Німченко, депутат Верховної Ради України VII скликання Олексій Кайда, народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Качура, народна депутатка ("Опозиційна платформа – За життя") Наталія Королевська, політолог Дмитро Корнійчук, міністр інфраструктури України у 2016-2019 рр. Володимир Омелян, голова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" у м. Харків Андрій Лесик, економічний аналітик Віктор Скаршевський, народний депутат ("Слуга народу") Сергій Бабак, громадський діяч Олег Азаров.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Loading...