Ток-шоу "19", – повне відео

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про ключові події дня, – детально на ZIK

Сьогодні ввечері на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "19" з ведучими Василем Апасовим й Анастасією Дайнод.

Теми сьогоднішньої програми:

  • Врегулювання ситуації на Донбасі. Влада визнала, що "режим тиші" не дотримується. Також прогнозують, що реінтеграція триватиме 25 років.
  • Віцепрем'єр Резніков вважає, що зміна постанови про вибори дасть поле для маневру. Спікер Разумков впевнений, що її змінити не можна. А тим часом Мінський процес у глухому куті.
  • Закон про колаборантів. Чи допоможе це інтегрувати Донбас?
  • Бюджет. Яким він буде?
  • Безвіз. Заберуть чи залишать? Чи не забагато поступок заради безвізу?
  • Кабмін обіцяє зарплати, а медики перекривають дороги. Це шанс врятувати медицину.
  • "Укрпошта" відправляє 20 відсотків співробітників у примусову відпустку.

Гості студії говорили про те, хто, навіщо і з якою метою стоїть за головними подіями, які відбулися в країні.

Гості ток-шоу – народний депутат ("Слуга народу") Олександр Дубінський, народний депутат ("Опозиційна платформа – За життя") Олександр Качний, міністр охорони здоров'я України з 27 лютого до 1 жовтня 2014 року, народний депутат України VIII скликання Олег Мусій, політолог Валерій Димов, журналіст Сергій Лямець, громадська діячка, голова ГО "Народний союз" Ірина Паламар, народний депутат ("Опозиційна платформа – За життя") Олександр Колтунович, народний депутат ("Батьківщина") Вадим Івченко, народний депутат ("Слуга народу") Олексій Устенко.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Loading...