Ток-шоу "19", – повне відео

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про ключові події дня, – детально на ZIK

Сьогодні ввечері на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "19" з ведучими Ростиславом Сухачовим й Анастасією Дайнод.

Теми сьогоднішньої програми:

  • Втручання у справи України та міжнародна корупція.
  • Президент вимагає посадок. Але НАБУ – неконституційне, САП – без керівника. Водночас, у ЄС проти рішення Ради про зміну комісії, яка обиратиме керівника САП. Вже погрожують скасувати безвіз.
  • Бюджет та можливий транш МВФ.
  • Хто має відповідати за зрив Мінських угод та здачу Криму?
  • Президент говорить про НАТО, тим часом на Донбасі криза, спровокована постановою про вибори.
  • Радикалізація суспільства. Чи існують запобіжники, щоб стримати ситуацію?

Гості студії говорили про те, хто, навіщо і з якою метою стоїть за головними подіями, які відбулися в країні.

Гості ток-шоу – голова ВРУ Дмитро Разумков, народний депутат (фракція "Батьківщина") Сергій Євтушок, народний депутат України VII і VIII скликань Михайло Головко, народна депутатка Верховної Ради України VIII скликання Надія Савченко,  політолог Олександр Лазарєв, народний депутат України від партії "За майбутнє" Тарас Батенко, народний депутат (фракція "Слуга народу") Олександр Качура, народна депутатка від партії "Опозиційна платформа – За життя" Тетяна Плачкова, віцепрем'єр-міністр України у 2016-2019 роках Павло Розенко, політичний консультант Михайло Чаплига, міністр соціальної політики України у 2016-2019 роках Андрій Рева, народний депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя" Микола Скорик.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Loading...