Ток-шоу "19", – повне відео

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про ключові події дня, – детально на ZIK

Сьогодні ввечері на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "19" з ведучими Ростиславом Сухачовим й Анастасією Дайнод.

Теми сьогоднішньої програми:

  • Загострення на Донбасі.
  • Нові обличчя їдуть у нові будинки. Як політики вирішують житлове питання?
  • Що буде із зарплатами вчителям?
  • У ДБР не розслідують справи щодо здачі Криму.
  • Американські бомбардувальники з ядерною зброєю над Україною. Чи не є це провокацією?
  • Мінера мосту "Метро" випустили з психлікарні під домашній арешт?

Гості студії говорили про те, хто, навіщо і з якою метою стоїть за головними подіями, які відбулися в країні.

Гості ток-шоу – народний депутат ("Опозиційна платформа – За життя") Віктор Чорний, громадська діячка, голова ГО "Народний союз" Ірина Паламар, народна депутатка ("Опозиційна платформа – За життя") Тетяна Плачкова, політичний експерт Юрій Дудкін, політолог Олександр Лазарєв, член політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Максим Невінчаний, народний депутат України VII та VIII скликань Михайло Головко, головний військовий прокурор України у 2014-2019 рр. Анатолій Матіос, український художник, телеведучий Сергій Поярков, заступник голови Виконавчого комітету реформ Олександр Ольшанський.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. З 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Loading...