Ток-шоу "19", – повне відео

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про ключові події дня, – детально на ZIK

Сьогодні ввечері на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "19" з ведучими Ростиславом Сухачовим й Анастасією Дайнод.

Теми сьогоднішньої програми:

  • Справа Петра Порошенка.
  • Українська влада стверджує, що Росія готується до вторгнення. Військові ж не підтверджують цю інформацію.
  • В Офісі президента розробили закон про інвестиційних нянь. Тобто боротьби з корупцією і рівних прав для всіх інвесторів не буде.
  • "Укрзалізницю" переводять на чотириденний графік. Член наглядової ради Сергій Лещенко влаштовує шоу з дружиною для порятунку замків України.
  • Прем’єр Шмигаль заявив, що готовий піти у відставку. Чи піде?
  • Скандал через висловлювання нардепа Галини Третьякової.
  • Рейтинги влади та партій. Чому більшість втрачає підтримку?
  • Закон про медіа. Журналісти проти.

Гості студії говорили про те, хто, навіщо і з якою метою стоїть за головними подіями, які відбулися в країні.

Гості ток-шоу – голова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" у м. Харків Андрій Лесик, народна депутатка Верховної Ради України VIII скликання Надія Савченко, народний депутат України VII та VIII скликань Михайло Головко, народний депутат V-VIII скликань, член ЦВК України з 2019 року Юрій Мірошниченко, народний депутат (фракція "Батьківщина") Валентин Наливайченко, народний депутат ("Слуга народу") Євгеній Шевченко, громадська діячка, голова ГО "Народний союз" Ірина Паламар, міністр охорони здоров'я України з 27 лютого до 1 жовтня 2014 року, народний депутат України VIII скликання Олег Мусій, народна депутатка ("Слуга народу") Леся Забуранна, народна депутатка (ВО "Свобода") Оксана Савчук.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.Loading...