Ток-шоу "19", – повне відео

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про партію Клітіної, скандал з Третьяковою і рейтинги влади, – детально на ZIK

Сьогодні ввечері на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "19" з ведучими Ростиславом Сухачовим й Анастасією Дайнод.

Теми сьогоднішньої програми:

  • Олександра Клітіна створює свою партію. Це новий формат антикорупційної боротьби чи перша партія про красу?
  • Галина Третьякова не планує йти з посади. Вона звинуватила профспілки та тих, хто не хоче миру в атаці на неї.
  • КМІС опублікував останні рейтинги партій, влади та президента. Розчарування та недовіра. Як впоратися з такими викликами?
  • Співпраця з міжнародними організаціями. Понад 60 відсотків українців проти кредитів МВФ.
  • У МЗС вважають, що Україна має готуватися до війни з Росією. Чи дійсно є така загроза?
  • Націоналісти та радикали продовжують напади на активістів інших партій. Влада не контролює вулицю. До чого це призведе?
  • Петро Порошенко не з'явився на допит до ДБР. Зневажає закон чи правоохоронці не здатні оформити якісно документи щодо виклику?
  • Мовні скандали. Театр на Подолі вирішив, що він Макдональдс.

Гості студії говорили про те, хто, навіщо і з якою метою стоїть за головними подіями, які відбулися в країні.

Гості ток-шоу – народна депутатка V-VII скликання Олена Бондаренко, народна депутатка (фракція "Слуга народу") Мар'яна Безугла, народний депутат ("Опозиційна платформа – За життя") Віктор Чорний, народний депутат (позафракційний) Антон Поляков, колишня заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна, народний депутат ("Опозиційна платформа – За життя") Ілля Кива, народний депутат VIII скликання Дмитро Лінько, народна депутатка ("Опозиційна платформа – За життя") Тетяна Плачкова, віцепрем'єр-міністр України у 2016-2019 рр. Павло Розенко, народна депутатка (фракція "Батьківщина") Альона Шкрум, політтехнолог Дмитро Раімов, політолог Олександр Лазарєв.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Loading...