Ток-шоу "19", – повне відео

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про ключові події дня, – детально на ZIK

Сьогодні ввечері на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "19" з ведучими Анастасією Дайнод та Ростиславом Сухачовим.

Теми сьогоднішньої програми:

  • Сутички в Одеській облраді.
  • Вісім місяців Максима Степанова на посаді керівника МОЗу.
  • Влада планує вакцинувати українців у другому кварталі. Як прискорити цей процес?
  • Ситуація з тарифами.
  • Співпраця з МВФ та плани уряду випустити облігації зовнішньої позики.

Гості студії говорили про те, хто, навіщо і з якою метою стоїть за головними подіями, які відбулися в країні.

Гості ток-шоу – Анатолій Бурміч, народний депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя"; Олег Купрієнко, народний депутат Верховної Ради України VIII скликання; Кирило Молчанов, політичний експерт; Анна Маляр, юрист-криміналіст; Юрій Камельчук, народний депутат від "Слуги народу"; Олексій Дорошенко, голова Національної ради економічного розвитку; Сергій Поярков, український художник, телеведучий; Ренат Кузьмін, народний депутат України, член партії "Опозиційна платформа – За життя".

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. З 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Loading...