live

ТКГ провела онлайн-засідання: Обговорили безпекову ситуацію на Донбасі та звільнення утримуваних осіб

Радіо Свобода

На засіданні жодних документів не було підписано

Тристороння контактна група провела чергове засідання з мирного врегулювання ситуації на Донбасі у форматі відеоконференції через поширення епідемії коронавірусу. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Згідно з повідомленням, ключові питання, які порушила українська сторона, стосувалися безпекової ситуації на Донбасі та взаємного звільнення утримуваних осіб.

"Українська сторона підтвердила відданість режиму стійкого та повного припинення вогню та закликала учасників ТКГ підтримати цю ініціативу. Також триває робота над формуванням списків у межах взаємного звільнення утримуваних осіб", - поінформували в ОПУ.

Також представники ТКГ продовжили консультації щодо наступних ділянок розведення сил і засобів, зважаючи передусім на гуманітарні критерії.

Як зазначається, під час засідання жодних документів не було підписано.

Раніше повідомлялося, що з'явилася інформація про те, що у Мінську 25 березня було заплановано чергове засідання Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі, в ході якого могло відбутися підписання угоди про затвердження Консультативної ради щодо врегулювання конфлікту.

Згодом віцепрем'єр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій і представник України в робочій підгрупі Тристоронньої контактної групи з політичних питань Олексій Резніков заявив, що оскільки зустріч відбудеться у форматі онлайн, то ніяких рішень про створення Консультативної ради не може бути підписано.

 

Loading...