Ткаченко розповів, чи відмовиться він від участі в праймеріз на мери Києва, якщо стане міністром культури

Олександр Ткаченко Facebook/Олександр Ткаченко

Ткаченко ще роздумує, чи йти йому на вибори мера Києва

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Ткаченко розповів, чи буде він брати участь в праймеріз в мери Києва, якщо стане міністром культури, і чи продовжить просувати скандальний закон про дезінформацію слідом за Володимиром Бородянським. Про це повідомляє "Страна".

"Питання про Київ буде перебувати в моєму фокусі уваги безсумнівно, тому що я киянин і тому що цікавлюся цими питаннями. Буде окрема зустріч представників фракції, мажоритарників по Києву, де це питання буде підніматися", - сказав Ткаченко під час спілкування з журналістами. 

Крім того, політик висловився щодо просування скандальних законів про медіа та дезінформацію.

"Закон "Про медіа" просував наш комітет. Зараз він знаходиться на перезавантаженні, йде на повторне перше читання... Якщо ви маєте на увазі закон про дезінформацію, то для індустрії зараз важливіше прийняти закон "Про медіа", - зазначив Олександр Ткаченко, давши зрозуміти, що законопроєкт про фейки, презентований Бородянським, він поки не планує просувати.

Новини за темою: "Слуга народу" готова зробити Ткаченка міністром культури, - Верещук

Нагадаємо, раніше народні депутати від "Слуги народу" Олександр Ткаченко та Олександр Дубінський підтвердили, що будуть брати участь у праймеріз "Слуги народу" на виборах мера Києва.

Loading...