"Опозиційна платформа - За життя": Тільки відставка Зеленського позбавить країну від небезпеки руйнування

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Партія "Опозиційна платформа – За життя" висловлює щирі співчуття рідним і близьким українських військових, які загинули в результаті катастрофи АН-26 у Харківській області, передає пресслужба політсили.

Наводимо текст повідомлення дослівно:

Крах літака, який повинен був проходити техобслуговування і у якого під час польоту відмовив лівий двигун, змушує проводити аналогії із загальною ситуацією в країні.

Основні механізми держави, такі як економіка, соціальна сфера, медицина і освіта зношені і можуть відмовити в будь-який момент. Обмеження конституційних прав українців, зокрема права обирати і бути обраними, позбавляє їх гарантованих Основним законом прав і свобод. Злидні і корупція лише посилюють ті загрози, з якими щодня стикаються пасажири літака під назвою "Україна", добре усвідомлюють, що вони не можуть покластися на екіпаж і пілота цього літака – Президента Зеленського.

Це відбувається тому, що замість виконання своїх обов'язків Зеленський зайнятий клоунадою на догоду західним господарям, які ввели зовнішнє управління Україною як колонією.

Всього кілька днів тому під час проведення незаконних навчань Збройних сил НАТО на території України, дозволених Зеленським, американське посольство закликало жителів України "помахати ручкою" конвертопланам ВПС США, що літають над Києвом. А в цей час українська армія не тільки змушена використовувати стару радянську техніку, а й явно робить це, не дотримуючись правил безпеки. Може бути американському посольству варто закликати український народ "помахати ручкою" загиблим? Або може пора "помахати ручкою" Зеленському, його оточенню і його заокеанським господарям, поки Україна не розділила долю АН-26 через те, що пілот очевидно не справляється з керуванням.

Президент Зеленський своїм Указом дозволив військам НАТО проводити навчання на цій самій території протягом усіх 366 днів 2020 року. Таким чином він забезпечив можливість для Збройних сил країн НАТО проводити Бойові і спеціальні операції проти Росії, цинічно використовуючи Україну як державу і перетворюючи український народ на заручників і розмінну монету для реалізації геополітичних інтересів США.

Президент Зеленський веде країну до катастрофи і зупинити цей сценарій руйнування, написаний для України за океаном, може тільки відставка Зеленського і його оточення.

Партія "Опозиційна платформа – За життя"