Тетяна Проторченко запропонувала новий критерій для обрання політиків у владу

Тетяна Проторченко Скріншот відео

Політикиня вважає його показовим

Для політиків, які балотуються на виборах, слід запровадити обов'язкову статтю в автобіографіях стосовно того, де живуть і навчаються їхні діти та найближчі родичі. Якщо за кордоном – таким кандидатам слід вказувати на двері.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила заступниця голови політичної партії "Суспільно-політична платформа Надії Савченко" Тетяна Проторченко.

Гостя студії запропонувала запровадити ще один критерій для політиків, які балотуються у владу.

"Патріоти" у лапках, діти яких навчаються за кордоном, це має бути, мені здається, обов'язкова стаття в автобіографії на виборах, де живуть і навчаються діти і найближчі (родичі. – Ред.) – дружина, чоловік. Дивишся: діти за кордоном – іди геть далеко-далеко", – заявила Тетяна Проторченко.

Новини за темою: Скасування виборів на Донбасі – це державний злочин, – Дудкін

Нагадаємо, раніше Тетяна Проторченко заявляла, що місцеві вибори будуть дуже "криваві" політично, під час кампанії відбуватимуться величезні порушення, підкупи, проте, найімовірніше, вони таки відбудуться.

Додамо, у ЦВК наголошували: місцеві вибори в Україні відбудуться у складних умовах. Ускладнення відбуваються через зміни виборчого закону і пандемію COVID-19.

Loading...