Тетяна Плачкова вимагає від влади захистити від радикалів опозиційних парламентарів та їхніх виборців

Народна депутатка від "Опозиційної платформи - За життя" Тетяна Плачкова

Фото з відкритих джерел

Турбує те, що немає реакції правоохоронних органів, каже народна депутатка

Тетяна Плачкова вимагає від влади захистити від дій радикалів народних депутатів з опозиційної партії та їхніх виборців.

Про це народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") заявила в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK.

Народна депутатка прокоментувала напади та погрози радикалів фізичним знищенням на адресу опозиційних політиків.

"І все, що мене сьогодні турбує, це те, що, на жаль, немає відповідної реакції правоохоронних органів. Я б хотіла і думаю, що ми це обов'язкового зробимо і звернемося до правоохоронних органів, щоб люди, які дозволяють собі подібні вислови, все ж таки понесли покарання", – зазначила Тетяна Плачкова.

Народна депутатка припустила, що така поведінка радикалів пов’язана з безкарністю.

"З чим це пов'язано? По-перше, це пов'язано з тим, що у нас в країні панує безкарність. І чим більша ця безкарність, тим більше, на жаль, таких висловлювань, і ці люди стають все більш агресивними і вже фактично погрожують життю", – каже Тетяна Плачкова.

Новини за темою: Людей зараз б'ють на вулицях просто за їхні політичні погляди, – Лазарєв

Народна депутатка наголосила: "Я вимагаю сьогодні від президента, від правоохоронних органів, щоб забезпечили нашу сьогодні безпеку - безпеку народних депутатів "Опозиційна платформа - За життя", наших людей, які нас підтримують. Тому що вони не нам погрожують – вони погрожують тим людям, які нас обирали".

Нагадаємо, у травні, радикали атакували офіс партії "Опозиційна платформа – За життя".

У Харкові в ніч з 24 на 25 червня невідомі з битами напали на співробітника партії Шарія. Постраждалого хлопця звуть Микита. 17 червня він вів колону в Києві, після чого на його адресу почали надходити погрози з боку Нацкорпусу. Через деякий час хлопець звернувся в поліцію по допомогу, а вже за кілька годин його намагалися вбити. Невідомі з битами застали співробітника партії Шарія біля його будинку, коли він був один. Били переважно по голові. У важкому стані він потрапив до реанімації.

Додамо, 2 липня блогер Анатолій Шарій повідомив про побиття "Нацкорпусом" у Вінниці прихильника його політичної сили.

А 3 липня у приміщення офісу партії "Опозиційна платформа – За життя" у Полтаві кинули гранату.