Тетяна Плачкова: У національному розмаїтті – краса України

Народний депутат Тетяна Плачкова Фото з відкритих джерел

24 травня – День слов'янської писемності та культури. Цього дня вшановують святих Кирила та Мефодія, які створили кирилицю. Особливо широко святкують в Одеській області, де проживає найбільша в Україні громада болгар, адже для Болгарії цей день – національне свято.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя", співголова групи міжпарламентських зв'язків з Республікою Болгарія у Верховній Раді Тетяна Плачкова.

"День слов'янської писемності та культури, день пам'яті авторів слов'янської азбуки Кирила та Мефодія святкують сьогодні. І в Болгарії цей день – велике національне свято", – зазначила парламентарій.

До привітань долучився також Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні Костадин Коджабашев.

"24 травня ми вшановуємо всіх учителів, діячів культури та освіти, носіїв багатовікових традицій, які передаються з покоління в покоління, які запалюють і підтримують вогонь знань і творчості. Від імені Посольства Республіки Болгарія в Україні та від себе особисто вітаю всіх з Днем болгарської освіти, культури та слов'янської писемності. Нехай духовність веде нас до світлого майбутнього!", – написав він у своєму привітанні

"Ми дуже багато працюємо над тим, щоб болгари в Україні були захищені – розвиваємо мову, культуру. Ми хочемо зберегти автентичність болгарського народу", – зізналася Плачкова.

Політик вважає, що зберігаючи національне розмаїття в Україні, можна підтримувати духовність нашої країни.

"Наша історія, культура, традиції, наша рідна мова та національні витоки дуже важливі. Адже саме в національному розмаїтті – краса України", – резюмувала Тетяна Плачкова.

Нагадаємо, нещодавно посол Республіки Болгарія в Україні Костадін Коджабашев привітав громадян з Днем слов'янської писемності і культури