Терміни вступної кампанії будуть зміщені, – Мандзій

Любомира Мандзій

Фото з відкритих джерел

Міністр не виключає, що через коронавірус вступна кампанія у заклади вищої освіти може завершитися до середини жовтня

Тимчасово виконуюча обов'язки міністра освіти та науки України Любомира Мандзій заявила, що терміни вступної кампанії будуть зміщені. Про це вона сказала під час брифінгу у режимі онлайн, який транслював телеканал ZIK.

"Якщо ми говоримо про те, що учні не зможуть повернутися за шкільні парти у червні, то ми будемо приймати відповідні наступні рішення. У будь-якому випадку, ми і в липні, і в серпні зможемо здійснити і пробну, і основну сесію ЗНО. Ми готові розпочати ЗНО у червні, ми готові розпочати його у липні, і ми готові розпочати навіть у середині серпня. Якщо ми готові розпочати його в середині серпня, то закінчиться процедура ЗНО, її результати, всередині вересня", - зазначила чиновниця.

За її словами, за таких умов вступна кампанія у заклади вищої освіти завершиться до середини жовтня.

"Якщо ми зможемо повернутися до шкільних парт у червні, то вступна кампанія буде продовжена і вона точно не буде проведена у липні. Відповідні зміни до правил прийому з коригуванням виключно дати старту вступної кампанії буде підготовлено Міністерство освіти. Терміни проведення вступної кампанії будуть зміщені. Багато процесів вступної кампанії ми старатимемось провести дистанційно з уникненням великого скупчення людей в наших аудиторіях. Зараз ми над цим працюємо", - додала Мандзій.

Нагадаємо, під час цього ж брифінгу вона заявила, що цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання буде проведене, а от державну підсумкову атестацію для четвертого та дев'ятого класів відмінять.

Loading...