Тенденції до розвалу держави сьогодні вже окреслені, – Дудкін про загрози перед Україною

Військовий і політичний експерт Юрій Дудкін Скріншот відео

Влада винна у тому, що "розбазарила" час, заявив експерт

Україні потрібно будувати свою і внутрішню, і зовнішню політику так, щоб хоча б зберегти державу в тому вигляді, в якому вона є, бо тенденції до розвалу її сьогодні вже окреслені.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив військовий та політичний експерт Юрій Дудкін.

Гість студії зауважив, що погоджується із думкою експертів стосовно того, що чинній владі Донбас не потрібен. Юрій Дудкін розповів, що низка його знайомих, які живуть на тимчасово окупованих територіях, не хотіли б жити в Україні. Експерт зауважив, що ці та подібні заяви донеччан та луганчан свідчать про те, що владі України слід задуматися, що вона робить.

"Ми відторгаємо насильно наших громадян України, наші території, про що ми так часто говоримо. Ми не згадуємо про людей, ми говоримо про території. І ось ці люди, інтегровані повністю, 100% на сьогодні, у Росію, і вони знати про нас не хочуть. Ми втратили час, це найголовніше. Час не можна надолужити, не можна надолужити згаяне, і в цьому винна влада, яка цей час розбазарила. Це питання потрібно було вирішити ще у 2015 році, це був крайній термін, коли ухвалювали Мінські домовленості. Ось це була точка відліку. Сьогодні вже – точка неповернення. Ми вже її пройшли. Це сумно, але це так, і це потрібно визнати. Потрібно будувати свою і внутрішню, і зовнішню політику так, щоб хоча б зберегти свою державу в тому вигляді, в якому вона є, а тенденції до розвалу її сьогодні вже окреслені", – наголосив Юрій Дудкін.

Новини за темою: "Україна - це нас": Скасуванням виборів на Донбасі у громадян відбирають конституційне право, - журналіст Кацман

Як повідомляли, радник президента України з економічних питань Олег Устенко заявив, що на відновлення тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей знадобиться близько 10 млрд доларів.

Нагадаємо, раніше очільник делегації України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що існують чотири можливі варіанти припинення вогню на сході. Зокрема, йдеться про переговори, дискусії, компроміси та поступки.

Loading...