Те, що Порошенко називав перемогою – це ганебна капітуляція, – Верещук

Телеканал ZIK

Мінські угоди без втрати українських інтересів виконати неможливо. Тому ми всілякими шляхами намагаємося тепер донести до наших партнерів, що те, що називав перемогою п'ятий президент Петро Порошенко – це, насправді, ганебна капітуляція.     

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявила народний депутат від "Слуги народу" Ірина Верещук.  

Верещук зауважила, що команда президента Володимира Зеленського сьогодні веде інтенсивну роботу щодо досягнення миру на Донбасі. За її словами, глава Офісу президента Андрій Єрмак разом з віцепрем'єр–міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексієм Резніковим, міністром оборони Андрієм Тараном та міністром закордонних справ Дмитром Кулебою літають до Німеччини та Франції і ведуть зустрічі в рамках нормандського формату.  

"Вони намагаються напрацювати механізм без втрати українських інтересів. Бо якщо щиро подивитися на Мінські угоди, без втрати українських інтересів їх неможливо виконати. Просто неможливо! Ми всілякими шляхами намагаємося тепер донести до наших партнерів, що те, що називав перемогою Порошенко – це, насправді, ганебна капітуляція. І ці Мінські угоди сьогодні, вчора і завжди були невигідні Україні", – заявила Верещук.

Новини за темою: Україна працює над введенням миротворців ОБСЄ на Донбас, - Резніков

Також, за словами народної депутатки, продовження санкцій проти Росії свідчать про те, що партнери України бачать прагнення української влади до миру. 

"Тобто наразі у нас люфт часу є. Але цей "лаг" для Донбасу дуже малий", – прокоментувала Ірина Верещук.

Нагадаємо, віцепрем'єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков назвав умови і дату наступної зустрічі лідерів країн "нормандської четвірки".Loading...