Татаров: Буду просувати політику зменшення впливу зовнішнього управління в Україні

Олег Татаров

Фото з відкритих джерел

Заступник глави Офісу президента Олег Татаров прокоментував акцію протесту поблизу ОП і заявив, що не боїться ні сфальсифікованих кримінальних справ, ні пікетів, ні вимог. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні представники антиукраїнських сил організували біля Офісу президента пікет з вимогою моєї відставки. До тих пір, поки я працюю у владі, я буду продовжувати на всіх рівнях просувати політику зменшення впливу структур і організацій, що намагаються організувати в нашій країні зовнішнє управління. Я не боюся ні сфальсифікованих кримінальних справ, ні пікетів, ні вимог. Моя позиція незмінна – тільки українські інтереси і формування виключно національної та незалежної правоохоронної політики, без чиїхось підказок і зовнішніх вказівок", - заявив Татаров.

Новини за темою: Ситник впливав на рішення судів в інтересах своїх друзів, відкрито карне провадження, – заступник голови ОПУ

Нагадаємо, раніше Татаров заявив, що директор НАБУ Артем Ситник "не має морального права очолювати антикорупційне відомство держави і має піти".

Також Татаров звернувся до правоохоронних органів через спробу дискредитації його в засобах масової інформації.

Loading...