Тарганів ще треба звідти вигнати, – Шарій про VIP-палати для українських чиновників

Анатолій Шарій

liga.net

Депутати, хворі на COVID-19, чомусь прагнуть лікуватися тільки в київських лікарнях, а не у себе на округах

Депутатам, чиновникам треба окремі палати, їм потрібна окрема сестра, яка сидить поруч, окрема жрачка, окремий світ, окреме все. І тарганів краще вигнати, тому що в Олександрівській, я там був останній раз, там тарганів було більше, ніж денного світла.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив блогер Анатолій Шарій.

Блогер зазначив, що зараз в Україні склалася така ситуація, що представники влади, чиновники не зможуть сісти на літак і полетіти в свою улюблену Швейцарію, щоб підлікуватися. Шарій також звернув увагу, що чиновники, депутати, хворі на COVID-19, прагнуть лікуватися тільки в київських лікарнях, а не у себе на округах.  

"Вони чомусь прагнуть в центр Києва лягти. Не те, що в неідеальну лікарню, а в добиту. Вона була добита, навіть коли я в Києві був. Зараз кажуть, що там просто треш. А чому там треш, тому що вони ніколи не думали, що їм доведеться там лікуватися", – сказав блогер.

Новини за темою: Кількість жертв від коронавірусу буде катастрофічно зростати: Термінове звернення глави МОЗ Ємця

А нова постанова, яку нібито видав Департамент охорони здоров'я Київської міської держадміністрації про особливі умови лікування "особливих пацієнтів", за словами Шарія, зовсім зрозуміла, тому що VIP-клієнтам раптом доведеться лежати в лікарнях разом з тими, кого вони вважають бидлом і недолюдьми.

"Тому їм треба окремі палати, їм потрібна окрема сестра, яка сидить поруч, окрема жрачка, окремий світ, окреме все. І тарганів краще вигнати, тому що в Олександрівській, я там був останній раз, там тарганів було більше, ніж денного світла. Ось і зараз вони зіткнулися з такою ситуацією, що не можна виїхати в улюблену Швейцарію, підлікувати там собі щось, не можна виїхати вже в Італію, а доведеться лежати разом зі смердами. Для мене ця ситуація, коли народні депутати замість того, щоб їхати в Луганську область і там лягати в лікарню, так, як лікуються люди звичайні, що вони вибивають для себе якісь преференції, вони рвуться всі в центр Києва, зараз намагаються якісь VIP-палати для себе ввести, для мене це абсолютно незрозуміло. Але я з цікавістю спостерігаю", – резюмував Анатолій Шарій.

Нагадаємо, у ЗМІ з'явилася інформація, що Департамент охорони здоров'я Київської міської держадміністрації розіслав медичним установам міста наказ про особливі умови лікування "особливих пацієнтів".

Зазначається, що причина видачі такого наказу в документі не пояснюється, але очевидно, що нею стало поширення коронавіруса. У наказі йдеться про осіб, стосовно яких здійснюється державна охорона, по суті - це всі чиновники високого рівня країни.

Згодом на інформацію відреагував мер Києва Віталій Кличко.

Loading...