Тарас Козак: "Опозиційна платформа – За життя" виступає за відновлення в повному обсязі економічних відносин між Україною і Росією

Тарас Козак Фото з відкритих джерел

Партія "Опозиційна платформа – За життя" виступає за відновлення в повному обсязі економічних відносин між Україною і Росією. Про це в Москві на круглому столі з питань торговельно-економічного співробітництва України і РФ заявив народний депутат України, член політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Тарас Козак.

"Політика - політикою, а бізнес повинен спілкуватися. Ми будемо це якось поправляти. Спільними зусиллями сьогодні ми вже це почали після зустрічі голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Володимировича Медведчука з президентом РФ Володимиром Володимировичем Путіним і прем'єр-міністром РФ Михайлом Володимировичем Мішустіним, де піднялося питання скасування санкцій щодо українських підприємств. Ми просили, Віктор Володимирович просив з 15 підприємств зняти санкції, але, слава Богу, в односторонньому порядку були зняті санкції з трьох українських підприємств", - зазначив Козак.

Також він додав, що ОПЗЖ вже зробила кілька кроків для відновлення зв'язків з Росією.

"Минулого року після зустрічі Віктора Володимировича Медведчука з прем'єр-міністром Дмитром Анатолійовичем Медведєвим була досягнута домовленість на знижку на газ 25%, але українська сторона цю знижку не прийняла, а далі ми переплачуємо за газ, і йде така схема віртуального реверсу. Друге важливе питання - це після зустрічі керівництва нашої партії з керівництвом партії "Єдина Росія" підіймалося це питання про відкриття транзиту, і транзит через територію Росії українських товарів теж був відкритий", - заявив Тарас Козак.

Він підняв на зустрічі ще одне важливе питання, яке потребує вирішення, - питання працевлаштування.

"Росії не вистачає висококваліфікованих кадрів, а українці шукають роботу по всьому світу. Ми просимо, щоб для громадян України були кращі умови праці, і, може, ми б якось разом попрацювали, щоб ця можливість працевлаштування українців на території РФ була спрощена", - сказав Козак.

Він також зазначив, що "Опозиційна платформа - За життя" "гарантує громадянам України, що ми зробимо все для повного відновлення зв'язків між Україною і Росією".