Там не місце активістам з націоналістичних організацій: Качура вимагає припинити повноваження громадської ради при Мін’юсті

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура Фото з відкритих джерел

Громадська рада при Мін’юсті є бездіяльною і некомпетентною

Членами Громадської ради при Міністерстві юстиції повинні бути професіонали, юристи та адвокати. Але точно не активісти, набрані з вулиці ще за часів Петра Олексійовича Порошенка з різних націоналістичних організацій та сотень Майдану.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України від "Слуги народу" Олександр Качура.    

Народний депутат зауважив, що він офіційно звернувся до міністра юстиції України з вимогою розпустити Громадську раду при міністерстві, адже вбачає у її роботі порушення Конституції України, зокрема, щодо вимоги заборонити в Україні політичні партії "Опозиційна платформа – За життя" та партію Шарія.

Також Качура додав, що член громадської ради, який ініціював це питання, є членом політичної партії "Національний корпус", яка зараз переслідує, в тому числі, членів партії Шарія та політичні погляди політсили. 

Окрім цього парламентар наголосив, що члени Громадської ради повинні бути професіоналами, а не просто "людьми з вулиці".   

"Це повинні бути юристи, адвокати. Але точно не активісти, набрані з вулиці ще за часів Петра Олексійовича Порошенка з різних націоналістичних організацій та сотень Майдану. Я нічого проти не маю, але це повинні бути професіонали, юристи, які хоча б розуміють ази", – підкреслив нардеп й додав, що він вимагає терміново від міністра юстиції припинити повноваження Громадської ради, оскільки вона порушує конституційні права громадян, є абсолютно некомпетентною, непрофесійною і не приймає більше ніяких рішень, які, насправді, є важливими для країни та є першочерговими на порядку денному. 

Новини за темою: "Зелена шизофренія": Рабінович прокоментував пропозицію Мін'юсту заборонити партію "Опозиційна платформа - За життя"

Нагадаємо, народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович прокоментував пропозицію Громадської ради при Міністерстві юстиції України щодо заборони діяльності в країні цієї політсили. Політик зазначив, що блюзнірськи звучить в європейській країні з новим президентом обговорення заборони партії, яка йде другою.

Як повідомлялося, після інциденту "Опозиційна платформа – За життя" вимагає відправити у відставку міністра юстиції та повністю "перезавантажити" Громадську раду при міністерстві.

 

Loading...