Такого цинізму і свавілля ще не було! – Депутат Гіганов про події в Одеській облраді

Телеканал ZIK

Депутат запевнив, що протидіятимуть свавіллю до останнього

Такого свавілля в Одеській облраді ще не було: партія "Слуга народу", зв'язавшись зі старими корупціонерами та використовуючи поліцію, хоче завести свого голову від "Слуги народу" в обласній раді, зменшивши кворум депутатів, штучно не зареєструвавши партію "За майбутнє".

Про це під час включення в ефірі на телеканалі ZIK заявив депутат Одеської обласної ради Богдан Гіганов.

Депутат прокоментував події в Одеській обласній раді, де сьогодні, нагадаємо, представники партії "Опозиційна платформа – За життя" та партії "За майбутнє" блокували відкриття сесії Одеської облради через саботаж ТВК, і де сталися сутички, під час яких постраждала народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Тетяна Плачкова – у неї підозра на перелом руки.

"Ми зараз бачимо такий "безпредєл", якого ніколи не було, навіть за найбільш "злочинної влади", де "Слуга народу", абсолютно втративши підтримку народу, ось цього ж народу, якому він, власне, мав служити, сьогодні, зв'язавшись зі старими корупціонерами, яких вони називали такими ще недавно, намагаються силою, використовуючи поліцію, завести свого голову від "Слуги народу" в обласній раді, зменшивши кворум депутатів, штучно не зареєструвавши партію "За майбутнє". Ви розумієте, наскільки цинічно це все?" – риторично поцікавився депутат.

Новини за темою: Плачкова: "Слуги народу" намагаються силовим методом захопити владу в Одеській облраді

Богдан Гіганов зазначив, що всі політичні сили в Одеській обласній раді, які мислять розсудливо, об’єднаються: "Звичайно, ми будемо стояти до останнього!".

Депутат Одеської облради зауважив, що голова Одеської ОДА Гриневецький, кабінет якого знаходиться у тому ж приміщенні, що й облрада, не реагує на згадані події. На його думку, свою позицію щодо подій в Одесі мав би висловити й президент України Володимир Зеленський.

"У ключовому регіоні України, тобто туристичній Мецці, відбуваються такі кричущі речі саме з його політичною силою – і жодного коментаря ні від губернатора, ні від президента! Поліція, наприклад, просто побила народного депутата Тетяну Плачкову... Я не знаю, як це назвати! Це просто "безпредєл"!" – наголосив Богдан Гіганов.

Як повідомляли, під час сутичок в Одеській обласній раді постраждала народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Тетяна Плачкова. У неї підозра на перелом руки.

Читайте також: "Опозиційна платформа – За життя": Порошенко і Зеленський об'єднуються в міськраді Одеси".