Сивохо не заперечив причетність українських військових до мародерства на Донбасі

Сергій Сивохо

112.UA

Сергій Сивохо вважає, що до мародерства можуть бути причетні обидві сторони: члени НЗФ та військові ООС

Колишній радник секретаря РНБО України Сергій Сивохо заявив, що українські військовослужбовці також можуть бути причетними до  мародерства на Донбасі у покинутих будинках переселенців.

Про це Сивохо повідомив під час інтерв'ю журналістці Олесі Бацман в YouTube.

За словами ексрадника секретаря РБНО, обидві його квартири на Донбасі оминули акти мародерства, однак будинки його знайомих розграбували.  

"Мене минула чаша сія. Хоча дуже багато знайомих, у яких були і вдома, причому в зоні бойових дій. І хто розграбував - ще велике питання. Варіанти два: дві сторони", - зазначив Сивохо.

На уточнююче питання про те, кого Сивохо має на увазі, кажучи про мародерство, він відповів, що "і тих, і тих".

"Ні для кого не секрет, що на" Новій пошті "висіли оголошення з приводу пральних машинок, які відправлялися звідти: "Прохання зливати воду перед відправкою в Україну ", - уточнив Сергій Сивохо.

Новини за темою: Такого ніхто не очікував, – Сивохо про напад у "Парковому"

Попри це, колишній посадовець зазначив, що продавати квартири на Донбасі він не планує. За словами Сивохо, причиною цього є різке зниження ціни на нерухомість на тих територіях. 

Новини за темою: Підозрюю, що хтось із оточення президента впливає на його точку зору, – Сивохо

Нагадаємо, нещодавно звільнений з посади радника секретаря РНБО Сергій Сивохо заявив, що чиновникам Ради національної безпеки і оборони України більше не цікава тема Донбасу.

Loading...