Ситуація з Юрченком – це сигнал попередження від НАБУ для інших депутатів, – політичний експерт

Олексій Якубін

Фото з відкритих джерел

Причина "помсти" НАБУ - рішення КС про неконституційність указу президента Порошенка про призначення Ситника директором НАБУ

Ситуація з нардепом від "Слуги народу" Олександром Юрченком – це такий сигнал попередження для інших депутатів з боку НАБУ, мовляв, майте на увазі, що у нас і на вас теж щось є.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політолог Олексій Якубін.

Олексій Якубін зауважив, що ситуація з виключенням Олександра Юрченка з фракції "Слуга народу" частково відбувається і на фоні боротьби НАБУ та Генеральної прокуратури.

"Я не виключаю, що ситуація з Юрченком – це такий сигнал попередження і для інших депутатів з боку НАБУ. Мовляв, майте на увазі, це після рішень Конституційного суду, що у нас і на вас теж щось є", – сказав політичний експерт.

Якубін нагадав, що за поданням частини депутатів від "Слуги народу", а також Віктора Медведчука, Конституційний суд визнав неконституційним указ президента Порошенка про призначення Артема Ситника директором НАБУ, відтак Рада має за 3 місяці змінити закон про Національне антикорупційне бюро.

"Верховна Рада за три місяці має змінити закон про НАБУ. Тобто буде змінена відповідна процедура, яким чином буде призначатися керівництво. НАБУ тепер не буде органом виконавчої влади", – додав Олексій Якубін.

Новини за темою: Клубок корупційних звинувачень ще буде наздоганяти "Слугу народу", – політолог про скандал з Юрченком

Нагадаємо, 15 вересня НАБУ оприлюднило матеріали щодо передачі частини хабаря народному депутату Олександру Юрченку з фракції "Слуга народу". А через два дні генеральний прокурор Ірина Венедіктова підписала клопотання про тримання його під вартою.

Згодом САП вручила народному депутату підозру у хабарництві. 

18 вересня засідання суду з обрання запобіжного заходу народному депутату Олександру Юрченку перенесли на понеділок, 21 вересня.

Однак 21 вересня Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід народному депутату Олександру Юрченку.

Loading...