"Ситуація в країні нездорова": Вадим Рабінович повідомив про обшуки у ймовірного кандидата на посаду голови НБУ

Вадим Рабінович

Нардеп зазначив, що, за його даними, НАБУ прийшло до кандидата о 5:17 ранку

Сьогодні о 5 годині 17 хвилин НАБУ прийшло з обшуками до Кирила Шевченка, проте він, очевидно, був попереджений, оскільки разом із родиною був відсутній.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, повідомив народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

"Сьогодні о 5 годині 17 хвилин, за моїми даними, НАБУ прийшло з обшуками до Кирила Шевченка. Я думаю, вони повинні були провести обшук, не допустивши його сюди, в зал для голосування. Це дуже смішно і цікаво. Кирило Шевченко, наскільки я зрозумів, був попереджений і був відсутній разом з сім'єю. Але ось в цій божевільні ми всі знаходимося. Ось це "весілля в Малинівці" починає грати далі. Тобто країна входить в такий режим, у рознос – "кожний робить, що хоче". Тому мені здається, що якісь заходи ця влада або буде вживати, або треба парламенту щось робити, тому що далі дивитися, як розвалюється держава, кожна силова структура тягне на себе, це просто неможливо", – заявив Вадим Рабінович та додав, що ситуація в країні нездорова.

Новини за темою: МВФ захищає в Україні не незалежність НБУ, – Дубінський назвав приховані мотиви

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський в телефонній розмові повідомив директору-розпоряднику Міжнародного валютного фонду Крісталіні Георгієвій, що до кінця тижня запропонує Раді кандидатуру "незалежного технократа" на пост глави Національного банку України

16 липня стало відомо, що президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт про призначення Кирила Шевченка головою Національного банку.