Ситуація "продай собаку - заплати за газ" показує, на якому рівні працює влада, - Качний

Народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олександр Качний

фото- з відкритих джерел

Брагар - це типовий представник тієї фракції, яка зараз у парламенті приймає доленосні рішення щодо розпродажу країни

Ситуація "продай собаку – заплати за газ" яскраво показує те, на якому рівні у нас працює влада і на якому рівні відбувається зв'язок між владою і людьми.

Про це сказав народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Олександр Качний в кулуарах Верховної Ради.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

Нардеп зізнався: коли почув пораду Брагара літній жінці продати собаку, щоб заплатити за комуналку, подумав, що "слуга народу" жартує, але згодом зрозумів, що це аж ніяк не жарт. За словами Качного, таке висловлювання народного депутата неприпустиме.

"Це типовий представник тієї фракції, яка зараз у парламенті приймає такі доленосні рішення щодо землі, щодо розпродажу країни і щодо того, як повинна жити країна. Це люди, які приймають ключові рішення. Міністри, віце-прем’єри – це люди, які мають від 25 років, які нічого у своєму житті не зробили, які не мають досвіду роботи. На жаль, сьогодні ми отримали таке керівництво держави. І тому сьогодні у нас "дірка" в бюджеті 25%. Такого ще не було ніколи. У нас безпрецедентні борги по виплатах зарплат. Тому я вважаю, що сьогодні ми не просто ідемо, а летимо у прірву",– зазначив Олександр Качний.

Новини за темою: Уряд розібрався із платіжками жінки, якій радили продати собаку, щоб розрахуватись із комуналкою, - Офіс президента

За його словами, ситуація з висловлюванням нардепа Брагара яскраво показує те, на якому рівні сьогодні працює влада і як відбувається зв'язок між владою і людьми.

Новини за темою: Продай собаку – заплати компослуги: Тимошенко закликала позбавити мандата скандального нардепа

"Вони відірвані сьогодні від українського народу, вони не розуміють, що там відбувається, чи спроможні українці заплатити за компослуги. От така сьогодні ситуація у нашій державі",– підсумував Олександр Качний.

Нагадаємо, днями під час ефіру однієї з політичних програм на телеканалі "112 Україна" в студію зателефонувала літня жінка і запитала у нардепа від "Слуги народу" Євгена Брагара, як можна прожити, коли всі гроші віддає на компослуги. На що народний обранець з гордістю відповів: "продайте собаку і оплатіть комуналку".

Пізніше Брагар пояснив своє висловлювання і додав, що він зовсім недавно в політиці, а тому не навчився відповідати на такі "чутливі питання".

Також свою реакцію на цей скандал висловили в "Слузі народу". Зокрема, депутат Євгенія Кравчук від імені керівництва фракції вибачилася за свого колегу і повідомила, що фракція не підтримує таке висловлювання в бік пенсіонерки.

На наступний день після скандалу народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива оплатив рахунок за житлово-комунальні послуги Любові Петрівни.

Довго не чекаючи, користувачі соцмереж почали публікувати смішні фотожаби на пораду депутата продати собаку і сплатити за ЖКП. Низка відомих фільмів та мультфільмів після пропозиції депутата заграли новими фарбами, а собак в Україні (котів та інших домашніх улюбленців) запропонували зарахувати до нових засобів платежу.

У свою чергу лідер фракції ВО "Батьківщина", народний депутат Юлія Тимошенко відреагувала на скандал із Брагаром і запропонувала оптом продати "слуг народу" особливої породи.

Loading...