Ситуація на Донбасі сприяє проведенню місцевих виборів, – Лукашев

Олександр Лукашев Скріншот відео

Проведення місцевих виборів на сході України має величезне значення, наголосив нардеп

Ситуація на сході України сприяє проведенню місцевих виборів. Понад те, вибори будуть потужним імпульсом для непідконтрольних територій.

Про це під час брифінгу, який транслювали в ефірі на телеканалі ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олександр Лукашев.

"Сьогодні ситуація на Донбасі така, що сприяє проведенню виборів, оскільки не оголошений ні надзвичайний, ні воєнний стан, "режим тиші" зберігається, обидві сторони дотримуються. Я вважаю, що проведення місцевих виборів саме на Донбасі має величезне значення. Це не лише реалізація конституційного права громадян. Це потужний імпульс для непідконтрольних територій для того, щоб українці, які перебувають на сьогодні за лінією розмежування, повинні отримати інформацію і чіткий сигнал, що ця територія є українською, що Луганщина і Донеччина у повних кордонах – це є Україна, і вибори не за горами, коли вибори пройдуть саме і на нині непідконтрольній території", – наголосив парламентар.

Новини за темою: Скасуванням виборів на Донбасі влада позбавляє громадян конституційного права, – Юрій Загородній

Як повідомляли, народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Василь Німченко заявляв, що у ситуації зі скасуванням виборів у Донецькій і Луганській областях присутня злочинна змова між Банковою, військовими адміністраціями і ЦВК.

Нагадаємо, народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Василь Німченко звернувся до директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника та повідомив про вчинення злочинів, пов'язаних з виборчим процесом в Україні.