"Свобода слова є у Львові, але не для всіх": Радикали зірвали захід ОПЗЖ і погрожували журналістам

Олександр Смірнов Скріншот із відео

Олександр Смірнов розповів про інцидент у Львові

У Львові радикально налаштовані молодики зірвали прескоференцію партії "Опозиційна платформа – За життя", залякували журналістів та працівників інформаційних майданчиків, які давали можливість опозиційним політикам висловити свою позицію. Найбільше у цій ситуації лякає бездіяльність влади.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив член Ради регіональної організації партії "Опозиційна платформа – За життя" Олександр Смірнов.

Гість розповів, що напередодні представники партії "Опозиційна платформа – За життя" у Львові хотіла провести пресконференцію, щоб презентувати команду, яка йде до Львівської міської ради, проте представники радикальних кіл не дали цього зробити.

"Але, на жаль, радикально налаштовані люди, групою 20-30 молодих людей, які явно отримали за цю справу гроші, не дали нам провести пресконференцію. Партію цим вони не сильно налякали, але вони потім перейшли просто до відвертого залякування журналістів та інформаційних майданчиків, які нам надавали можливість свою позицію висловити, з чим ми йдемо на вибори і для чого", – зазначив Олександр Смірнов.

Новини за темою: Медведчук: Зеленський і його команда не знають, як досягти миру. Вони бояться націонал-радикалів і хочуть догодити Заходу

Політик вказав на проблему бездіяльності влади у цій ситуації, у чому він вбачає злий умисел.

"Найбільше лякає бездіяльність влади з цього питання. Тобто це або незнання, або бездіяльність, або злий умисел. Я схиляюся до третього варіанту, тому що поліція, звичайно, приїхала. Пресконференцію зірвали, а потім в мережах виклали відеозвернення представників, скажімо так, організації радикально налаштованої... Це звернення було схоже на запис терористів, з таким похмурим жорстким виглядом вони сказали, що свобода слова є у Львові, але не для всіх", – розповів Олександр Смірнов.

Опозиційний політик все ж таки сподівається на реакцію влади і на те, що гарант Конституції гарантує проведення демократичних місцевих виборів.

Як повідомляли, у Львові молодики намагалися завадити проведенню пресконференції "Опозиційної платформи – За життя".