Свідок розмови Зеленського з Трампом звільняється через "залякування" та "помсту"

Олександр Віндман. Фото EPA-EFE

Патріотизм Віндмана коштував йому кар'єри

Підполковник армії США та експерт з питань України в Раді нацбезпеки Александр Віндман, який виступив свідком у розслідуванні імпічменту глави США Дональда Трампа, йде у відставку через "передбачуване знущання, залякування і помсту" з боку президента. Про це повідомляє адвокат офіцера Девід Прессман, передає The Washington Post.

"За допомогою кампанії залякування і помсти президент США спробував змусити Віндмана зробити вибір між дотриманням закону або задоволенням президента. Між виконанням присяги або захистом своєї кар'єри. Патріотизм Віндмана коштував йому кар'єри", - заявив Прессман.

За його словами, Віндман запевнив, що дуже любить свою роботу, і додав, що його сім’я з нетерпінням чекає наступного етапу їхнього життя.

Новини за темою: Після проваленого імпічменту Трамп йде у наступ

Нагадаємо, Сенат виправдав президента США Дональда Трампа у справі про імпічмент. За звинувачення в зловживанні проголосували 48 осіб - 47 представників Демократичної партії та республіканець Мітт Ромні. За другим пунктом звинувачення підтримали 47 сенаторів. Для усунення Трампа від влади були необхідні 67 голосів на підтримку будь-якого зі звинувачень.

Як повідомлялося, 21 січня, Верхня палата парламенту США почала розгляд справи про імпічмент президента Америки Дональда Трампа. Спочатку сенатори розглядали резолюцію, яка визначила регламент слухань, а згодом розпочалося слухання про імпічмент по суті. 

Згодом стало відомо, що республіканці в Сенаті Сполучених Штатів Америки проголосували за правила процесу імпічменту президента США Дональда Трампа, які запропонував лідер республіканської більшості Мітч Макконнелл.

Як відомо, 25 вересня Державний департамент Сполучених Штатів Америки опублікував стенограму розмови президента України Володимира Зеленського та американського президента Дональда Трампа, внаслідок чого почалися слухання у справі імпічменту американського лідера. Йдеться про переговори президентів 25 липня 2019 року.Loading...